piątek, 13 grudnia 2013

Taki drobiazg

O wiele chętniej standardowy drobiazg wręczany gościom weselnym w postaci weselnego ciasta bywa uzupełniony o malutkie dodatki, jakie jeszcze lepiej pozostaną w pamięci naszych weselnych gości. Model ten wciąż nie jest u nas wyliczany w jednym rzędzie z innymi standardami weselnymi, jednak jest to potężny trend, w związku z czym ma możliwość na zawsze tu się zadomowić.

Bywa, że młodzi małżonkowie obdarowują małymi figurkami z gipsu, świeczkami bądź kadzidełkami, niemniej jednak dominują drobiazgi, jakie zadowolą miłośników łakoci. Lukrowane migdały, czekoladki, minitorciki czy każdego typu ciasteczka to dobry nurt przy ustalaniu tego, co się w pudełku może znajdować. Nie wyróżniamy żadnych osób, każda ma dostać to samo. Estetyczne opakowanie to prócz zawartości druga połowa sukcesu. Preferujemy niewielkie pudełka czy inne opakowania, jakie łatwo można zabrać po weselu, nie martwiąc się o zawartość. Mogą być one sygnowane imionami, wówczas goście poczują, że to z myślą właśnie o nich został stworzony dany drobiazg. Kolory opakowań dopasowujemy do ozdób sali weselnej, nakrycia stołu, albo decydujemy się na absolutnie kontrastujące.

Metod obdarowania też jest wiele. Najmodniejszy to rozstawienie niespodzianek jeszcze przed weselem obok nakryć na stole. Młodzi mogą również przejść się wspólnie przez salę i obdarzyć gości, lecz także przekazać im upominki przy wyjściu po zakończeniu przyjęcia. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz