czwartek, 7 listopada 2013

W lokach jej do twarzy

Fryzurę z kręconych włosów można ułożyć na wiele sposobów. Włosy spięte lub rozpuszczone czy wielkość loków to tylko część opcji, a każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy skręt włosów jest naturalny czy wykonany specjalnie na dzień ślubu.

Z mnogości upięć trudno wybrać takie, które wyglądają lepiej od pozostałych. Mogą to być uczesania, z których luźno wystaje mniej lub więcej pojedynczych pasm, ale też fryzury, w których każdy kosmyk jest zaczesany i nie wystaje spoza ślubnego uczesania. Wszystko zależy od tego, czy chcecie podkreślić podniosły nastrój ślubu, czy raczej lekką nonszalancję przyjęcia weselnego.

Także nieupięte włosy dają wiele możliwości. Tutaj lepiej widać strukturę loków i głównie na tym warto się skupić, stawiając na naturalny i delikatny wygląd albo mocniejszą stylizację ze spiralnych loczków. Już sama fryzura wystarczy za ozdobę, ale można dodać niewielkie spinki czy inne drobne ozdoby, które oprócz dekoracji pomogą nadać uczesaniu kształt. 

Odpowiednio przygotowane i zadbane włosach, a także dobre utrwalenie pozwolą przetrwać ślubnej stylizacji wszystkie weselne szaleństwa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz