poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Zdecydowanie kolor

Najchętniej oddajemy swoje dłonie i paznokcie w ręce kosmetyczki, która na ślub i wesele przygotuje je bardzo starannie, kompleksowo traktując każdy szczegół. Panna Młoda może liczyć także na pomoc w kwestii doboru lakieru, bo to właśnie paznokcie są najbardziej wyrazistym elementem jeśli chodzi o manicure. Ich długość i kształt można podkreślić wyrazistym kolorem. To prawdziwy hit sezonu.

Spośród całej palety barw wyróżniają się te dominujące, żywe i przyciągające uwagę. Jednolitość sukni i dodatków można przełamać właśnie czerwienią czy granatem paznokci. Zarówno emalie matowe jak i błyszczące sprawdzą się na tak wyjątkową okazję. Zbędny będzie brokat w lakierze oraz ozdabianie paznokci już po ich malowaniu. Aby kolor mógł dominować nie należy go już niczym przytłaczać.
Nowoczesne lakiery są trwałe i długo utrzymają się na naturalnej płytce paznokcia, więc nie będzie trzeba nakładać kilku warstw czy używać utwardzaczy. Postaw zatem na modny kolor i bądź Panną Młodą na czasie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz