piątek, 2 sierpnia 2013

Na fontanny


Branża organizacji imprez to dobre pole do testowania wszelkich nowinek. Niektóre pomysły importowane są do nas z zagranicy, inne rodzą się w Polsce. Wszystko można ulepszyć i upiększyć, oraz sprawić, żeby nasi goście długo mieli o czym mówić.

Fontanny z czekoladą już znamy, natomiast nowością, którą zdecydowanie warto choćby zobaczyć jest fontanna alkoholowa. Zasada działania podobna jak w przypadku fontanny do czekolady, czyli misa wypełniona winem, ponczem czy innym trunkiem, który przelewając się efektownie tworzy procentowe kaskady. Dodatkowe efekty typu kolorowe podświetlenie jeszcze bardziej przyciągną uwagę. Fontanna ogólnie przystosowana jest do napełniania płynem, więc mogą to być też soki czy napoje, wtedy ucieszą się najmłodsi weselnicy. Zaskoczcie więc gości, niech się częstują.

Fontanna w swojej pierwotnej postaci, czyli taka na zewnątrz, wyrzucająca wodę pod ciśnieniem, również może być ciekawą inspiracją. Te fontanny najczęściej stanowią tło do zdjęć podczas ślubnych sesji na zewnątrz. Są często w sercu parku czy ogrodu, który fotograf proponuje jako plener.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz