poniedziałek, 22 lipca 2013

Ozdoby bardzo męskie

Garnitur sam w sobie jest ubiorem bardzo szykownym, ale odpowiednie dodatki sprawią, że każdy Pan Młody poczuje się wyjątkowo elegancko. Dobra wiadomość - minimalizm jak najbardziej wskazany. Nie chodzi o to, aby błyszczeć; wręcz przeciwnie, zegarek, spinki czy pasek mają być dyskretnie na drugim planie. Inną biżuterie można tego dnia bez żalu zostawić w domu.

Klasyka będzie zawsze na czasie, pamiętają o tym również współczesne firmy. Skórzany pasek do spodni z elegancką klamrą nie ma sobie równych. Jeśli zdobi go coś więcej niż delikatne, niebarwione tłoczenia, trzeba szukać dalej. Idealny będzie współgrał z kolorem garnituru i pasował szerokością do szlufki. Nie powinien się przesuwać, uwierać i ma przechodzić przez wszystkie szlufki. Warto to sprawdzić podczas zakładania garnituru w dniu ślubu. Jeśli Pan Młody idzie do ślubu we fraku lub smokingu, zamiast paska powinien postawić na szelki. Są one tradycyjnym elementem takiego ubioru, ponieważ ukryte pod połami nie zaburzą proporcji. Z szelkami jak z paskiem: mają być eleganckie. W tym wypadku oznacza to "ze skórzanymi pętelkami i przypinane na guziki".
Obyty i stylowy mężczyzna zamiast koszuli z guzikiem przy mankiecie wybierze tę, w której są miejsca na spinki. Nie sposób znaleźć wyższej klasy okazję niż własny ślub i wesele, szkoda więc czasu na półśrodki. Pasek często służy mężczyźnie przez lata, natomiast spinki do mankietów zazwyczaj po weselu lądują z powrotem na półce, warto więc wybrać coś bardzo szykownego w rozsądnej cenie.Zegarek? Zdecydowanie z paskiem dobranym do paska od spodni kolorystycznie i  także skórzany. Stylowy cyferblat będzie wyglądał bardziej odpowiednio do tej okazji niż elektroniczny wyświetlacz. Jeśli chcesz otrzeć się o styl retro, poszukaj zegarka z dewizką, czyli eleganckim łańcuszkiem. Nosić go należy w lewej kieszeni spodni lub kamizelki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz