piątek, 26 kwietnia 2013

Ślub i dekoracje z piórPtaki symbolizują miłość przykładem mogą być papużki nierozłączki i dlatego w trendach ślubnych na rok 2013 królują pióra. Ptaki to uroczy motyw na wesele. Można udekorować tort figurkami ptaków, a na stołach położyć uplecione z gałązek gniazda, w których wspaniale zaprezentować bukiety. Dobrym pomysłem mogą także okazać się klatki, które posłużą do uroczej dekoracji, lub jako lampiony. Można motyw ptaków także wykorzystać zdobiąc zaproszenia ślubne oraz winietki.


Ptaki symbol miłości


Ptaki są symbolem miłości, przyjaźni, wierności, dobrobytu, sukcesu i szczęścia. Mądrość ludowa głosi, że obecność białego gołębia na ślubie wróży Młodej Parze szczęśliwą przyszłość i wierność.
Jeśli lubisz ptaki, ich delikatność oraz niesamowite barwy ich piór to może warto wybrać je jako motyw przewodni Twojego ślubu? Możliwości są nieograniczone. Dzięki ptakom Twój ślub będzie wyjątkowy, oryginalny i unikalny

Panna Młoda strojna w piórka

Panna Młoda, która lubi stroić się w piórka  może posiadać boa, fascynator lub też jej suknia może być zdobiona piórami. Pan Młody może mieć dodatek piór w swojej butonierce.
Bukiet ślubny z piór jest bardzo oryginalny. Jeśli zdecydujesz się na ten nie tradycyjny dodatek do Twej stylizacji na pewno wzbudzisz zachwyt, i każdy stwierdzi, że to niebanalna i nowoczesna wiązanka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz