piątek, 31 stycznia 2014

Kobaltowe olśnienie


Pośród najmodniejszych kolorów przyszłego sezonu istotne miejsce zajmie kolor kobaltowy. Zabarwienie na krawędzi niebieskiego i fioletowego będzie zawsze powabne, wytworne i stylowe. To szalenie zdecydowany kolor, z którym dobrze wyglądać będą wszystkie przyszłe żony. Tenże szlachetny odcień niebieskiego ma wygląd mocno czytelny oraz ekspresyjny. Przyciąga wzrok i nie można przejść koło niego bez emocji.

Dobrym zestawieniem stał się nasz kolor z białym lub beżem ślubnej sukienki dla efektu kontrastu. Bywa, że nie jest on łatwy do noszenia. Aksamitna, jasna cera i pasujący makijaż zaznaczający rysy twarzy - te szczegóły będą dobrze harmonizowały z kobaltem. Strój i dodatki w kolorze kobaltowym bardzo dobrze prezentują się tak u osób o blond jak i o ciemnych włosach. Opłaca się zainwestować w akcesoria w takim kolorze: biżuteria, torebka, obuwie, woal, wstążka na włosy lub lakier do paznokci, z pewnością pomoże Wam ożywić strój. Kobaltowy spełni swoją rolę dodatkowo w bukiecie, na dekoracjach weselnych, czy w menu, chociażby jako barwa całości tortu lub jego elementów.

Tego koloru dosłownie nie można zignorować. Będzie on wraz ze szmaragdowym i fioletowym przewijał się w licznych odsłonach. Święci triumfy niemal co roku, lecz może dokładnie w tej chwili Was zachęci, a potem stanie się szczegółem Waszych ślubnych wyobrażeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz