środa, 8 maja 2013

Ślub otulony tiulemTrudno wyobrazić sobie dekoracje na ślub i wesele bez tkanin. Organza użyta do wywiązania kokard na krzesła ożywi dekorację sali weselnej, a bieżniki na stołach dodadzą elegancji. Organtyna pięknie przystroi ławki w kościele, a satyna i poliester ozdobią klęczniki. Tiul zaś to piękna, lekka ażurowa tkanina, która jest niesamowita. Za pomocą odpowiedniego oświetlenia można ukazać co jest za nią, a co przed nią. Ten miękki i delikatny materiał, pięknie udrapowany ozdobi każde wnętrze.


Tiul, dzięki swej zwiewności i delikatności świetnie sprawdzi się jako dekoracja wesela, np. można nim opleść krzesła, doczepić do obrusów przy stole weselnym, dodać do zasłon. Tkaniny dekoracyjne bowiem z łatwością zawiesza się za pomocą uchwytów i magnesów samoprzylepnych, nawet na sufitach. 


Tiul i aura romantyzmu

 


Jeśli lubisz tiul, i chcesz wyglądać zjawiskowo - wybierz suknię ślubną z dodatkiem tego materiału. Będziesz wyglądać jak księżniczka, która lekko płynie przez dzień swego ślubu. Tiul doda ci zwiewności i lekkości, a Ciebie otoczy aura romantyzmu i miłości.

Z racji dużej przejrzystości tiulu, możesz także wybrać welon czy woalkę, lub skupić się tylko na halce wystającej z pod sukni. 

Wybierz tiul, a na pewno doda to Twemu ślubowi subtelności i niezapomnianej magii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz