środa, 12 czerwca 2013

Pawie pióra

Warto zainspirować się naturę i wykorzystać jej niesamowite zestawienia barwne. Takim przykładem czegoś oryginalnego są np. pawie pióra. Niesamowite i piękne o ciekawym wzorze mogą być wykorzystane przez Was do zorganizowania niebanalnej dekoracji ślubnej.

Paw symbolizuje dumę i w tematyce akcesoriów ślubnych, pawie pióra przeżywają obecnie złote czasy. Oryginalne i bogate w swej formie dekoracje mogą być trochę teatralne i przywołują skojarzenia z teatrem, ale czyż nie warto w ten jeden, szczególny dzień postawić na niebanalny styl?
Oberżyna, granat, turkus, srebro lub złoto to kolory, na które należy postawić aranżując wystrój wnętrz. Barwy te będą  wyglądały zarówno pięknie na stroju Panny Młodej, ale także na torcie i w zaproszeniach ślubnych wysyłanych gościom.
Panny Młode coraz chętniej sięgają także po oryginalną biżuterię i takim przykładem mogą być dodatki inspirowane takimi piórami. Pawie oka mogą zdobić np. włosy w postaci ciekawego fascynatora albo być motywem na butach, torebkach. Oczywiście, mężczyzna także może odważyć się na pawi akcent w swoim ślubnym stroju. Krawat, mucha lub oryginalna „pierzasta” przypinka - będą nie tylko ekstrawaganckie, ale i eleganckie. Jeżeli nie lubisz stroić się w piórka, ale kolory występujące na pawich piórach są Ci bliskie, zaproponuj sukienki w kolorach pawich piór swoim druhnom.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz